koordinátorka

BLANKA ČERVENÁKOVÁ

Pomohu vám s plánováním vašeho “velkého” dne, zbavím vás všech starostí a společně s týmem svatebních profíků uspořádáme svatbu vašich snů. Vy si budete jen užívat a společně vtancujete do vašeho společného života. Bude to jízda!

Mimo svatební koordinaci vám pomohu zařídit také rezervaci svatebního místa, výběr svatební výzdoby, květin, dortu, zákusků, ale třeba taky půjčení svatebních šatů, veterána pro cestu na obřad, nebo výběr fotografa, kameramana, kadeřnice i vizážistky. Roky praxe ráda využiji pro váš klid a pohodu při plánování vaší svatby. Těším se na naši spolupráci.

blanka@svatbyspribehem.cz   +420 603 288 975   www.svatbyspribehem.cz

kameraman

ONDŘEJ NĚMEC

Píšu příběhy o lidech. Chci zachytit ty nejkrásnější chvíle, ty úžasné momenty a navždy je pro vás uchovat. Nejde jen o všední záběr, ostrý a barevný. Jde o emoci, energii, vášeň, radost i štěstí. Vteřina, kdy to v těle zavibruje a v mysli zazáří.

Takhle to cítím a snažím se to vnést do mé práce, do mých videí. Nic nehrajeme, ale tvoříme z přítomnosti daného okamžiku, který společně prožijeme a já jej zachytím.

V budoucnu si ten moment pak můžete připomenout nejen ve vaší paměti, ale v živé vzpomínce, kterou pro vás vytvořím. Je to pro mne závazek a zároveň výzva, kterou se vždy snažím naplnit, ať jsou okolnosti a prostředí jakkoliv odlišné. Když to do sebe vše zapadne, je to pro mě naplněním mé práce.

info@ondrejnemec.cz    +420 777 029 809   www.ondrejnemec.cz

fotograf

Jmenuji se Jindřich, jsem veliký nadšenec do svateb a všeho kolem nich! Pomohu Vám prožít celý svatební den s úsměvem bez zbytečných obav nejen z objektivu, vím co  je kdy zapotřebí, kdy být nepozorovaně v povzdálí  a naopak kdy Vás rozesmát nebo povzbudit..

Stačí si rezervovat termín a na všem se spolu domluvíme…

Váš svatební nadšenec Jindra Mařa

info@marson.cz   +420 774 113 326   https://www.marson.cz/

cukrárna amadeus

Na Váš velký den připravíme svatební dort a zákusky, které budou třešinkou vaší svatební tabule. Podle předpokládaného počtu svatebních hostů poradíme s množstvím a skladbou zákusků pro svatební tabuli. Předem si budete moci váš dort ochutnat na naší předsvatební ochutnávce ušité pro vás na míru. Pečeme jen z kvalitních surovin, což věříme, že poznáte a oceníte, hned jak naše dorty ochutnáte.

Stačí nás kontaktovat a rádi vám se vším pomůžeme. Zaručíme vám, že plánování svatebního dortu a sladkého baru s námi bude sladká zkušenost.

amadeus@uzlatehokohouta.cz  571 891 487    http://amadeus.uzlatehokohouta.cz/

fotografka

EVA LACHENDROVÁ

Jsem svatební a rodinná fotografka, která miluje cestování a příběhy všech lidí okolo. Snažím se každým dnem zlepšovat ve všem, co dělám, především tedy v práci fotografky. Věřím, že daným dnem předávám vždy to nejlepší, co dokážu. Díky cestování jsem poznala, že vše je hlavně o komunikaci, úsměvu, pokoře a lásce k druhým. Proto na mých fotografiích uvidíte spíše víc detaily, doteky a momentky než pózované fotografie.

info@lachendrovaeva.cz  +420 728 152 060  www.lachendrovaeva.cz

svatební salon juliana

Jsme Kroměřížský svatební salon s rodinnou atmosférou, individuálním přístupem, bohatými zkušenostmi a spoustou spokojených zákazníků. Vsadili jsme na kvalitu, a proto vám již od roku 2007 nabízíme luxusní svatební a společenské šaty americké značky Jasmine Bridal. Jsme jediným autorizovaným dovozcem Jasmine Bridal pro Českou a Slovenskou republiku.

Potřebujete pomoc s výzdobou hostiny, s důvěrou se obraťte na naši svatební agenturu. U nás najdete vše, co k vaší svatbě potřebujete.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Stanislava Červenáková.

svatbyjuliana@email.cz   +420 603 258 604   www.salonjuliana.cz

kameraman

Začínal jsem jako fotograf a jak čas ukázal, největší vášeň jsem objevil v dokumentování svateb prostřednictvím elegantních a nadčasových svatebních filmů. Jsem svatební kameraman z Kroměříže, působím po celé České republice, ale i v zahraničí. Mám podle přátel neuvěřitelný smysl pro detail a jsem názoru, že i malé nepatrnné detaily tvoří jeden velký celek. Svatby jsem si zamiloval, protože jsem součástí různých příběhu lidí, kterým právě díky svatebnímu filmu mohu zachytit jejich velký den tak, jak to cítím a vidím. Při natáčení je pro mě přirozenost na prvním místě, nemám rád strojené záběry, protože díky přirozenosti mohu vytvořit krásné záběry plné emocí a lásky.

Moji práci jste mohli vidět i v televizi, kde jsem režíroval řadu televizních reklam pro jednu z největších audiovizuálních produkcí v České republice. Natáčel jsem také dokument v Africe pro cestovní kancelář, kde jsem posílil mé zkušenosti v zachycení detailu a děje, který se odehrává jen jednou a velmi krátkou chvíli, stejně jako u svatebního dne.

e-mail.: produkce@marekhorava.cz  +420 608 917 907  www.marekhorava.cz

fotograf

Jsem (nejen) svatební a portrétní fotograf z Kroměříže. Miluju focení svatebního veselí a především momentek reportážní formou. Nebráním se ani lehké stylizaci párových fotek, kdy rád poradím, co při pózování vypadá dobře. Prioritou pro mě je ale zachytit Vaši lásku a také to, abyste si svůj den užili. Svatby fotím po celé ČR i v zahraničí.

matuska.f@seznam.cz   +420 774 910 116  www.filipmatuska.cz

floristka

Našim přáním je plnit vaše sny. Už několik let, troufám si říct, se nám to úspěšně daří. A nezahálíme. Vymýšlíme, zkoušíme, inovujeme, protože chceme dělat  květinové vazby, dekorace a svatební výzdoby tak, aby byly originální, nadčasové a hlavně, abyste se v nich našli a vykouzlily vám úsměv na tváři.
Rádi pro vás nachystáme svatební vazby a květinovou výzdobu, poradíme s jejich výběrem, zajistíme originální svatební dekorace a v případě potřeby vám zprostředkujeme spolupráci s našim prověřeným týmem profesionálů ze svatby s příběhem
Stačí si květiny vybrat, zamluvit telefonicky nebo se objednat na schůzku buď u mě ve studiu  v Blazicích nebo za vámi přijedu osobně a domluvíme si detaily. Květiny po domluvě dovezu kamkoli bude třeba.
S láskou a péčí vaše Marie Bednářová & tým MB flowers
info@mbflowers.cz.   +420 605 505 058    www.mbflowers.cz

barmani zlín

Adam a Kuba, moc nás těší!

Barmani Zlín jsou přední barmanskou skupinou, která svou působností dalece přesahuje město, které má v názvu.

Jsme barmani a jsme dva. Naše jména – v abecedním pořadí – jsou Adam Navrátil a Kuba Orel. Od nepaměti spolupracujeme a spolu pracujeme na tom, aby naše malá veselá firma mohla být považována za vrchol v oblasti barmanství – a podle ohlasů našich zákazníků se nám to celkem i daří.

NESKUTEČNĚ POZVEDNEME ÚROVEŇ VAŠÍ UDÁLOSTI.

Vaši hosté nás milují. A Vás budou taky!

Založili jsme se v roce 2003, pár okamžiků po naší první barmanské show. Od té doby jsme se nepřestali zlepšovat v oboru. Praxe: statisíce koktejlů, na stovky a stovky barmanských show, 2x 17 let zkušeností.

Tento obor je o lidech, kteří v něm pracují. Cuba Libre umí namíchat kdekdo. Ale jenom my dáme Vašemu večírku šťávu.

Takže: Co pro Vás můžeme udělat?

Zvládáme bravurně firemní i rodinné události. Nejčastější je kombinace Barmanské show a koktejlů na mobilním baru. Mrkněte na to, na Vaše dotazy čekáme na telefonu 775 031 185 nebo mailu kuba@barmanizlin.cz!

svatební salon

Salon Veronica je značkovým svatebním salonem na Moravě, sídlíme ve zlínském kraji v městě Uherský Brod.

Salon Veronica je elitním dealerem americké značky ENZOANI , ST PATRICK Barcelona, La Sposa a Studio St Patrick, Nicole Spose, Luce Sposa….

Zabýváme se kompletními výzdobami svateb, svatební floristikou a půjčováním veškerých rekvizit. Dokážeme Vám vykouzlit Vaši svatbu snů.

Naše návrhářské duo Vám poskytuje služby designu Vašich vysněných šatů a každý rok přináší svoji originální kolekci pro aktuální rok.

Buďte originální a staňte se naší nevěstou.

Splňte si svůj sen a splňte si ho u nás v salonu.

Veronika Šťastná

Obchodní pasáž Neradice 2324, Uherský Brod 68801
vevestastna@seznam.cz

+420777960260

AD atelier

Jsme malý rodinný ateliér / maximální individuální přístup k zákazníkovi / zabývající se dekorativním pískováním na sklo a nerez. Nabízíme pískování různých motivů dle Vašeho přání nebo Vaší předlohy. V případě, že to technické možnosti dovolí, tak vyhovíme fantazii každého zákazníka. Vybrat si můžete i z již připravených šablon. Na zvolený předmět Vám vypískujeme text dle Vašeho návrhu např. jméno, přezdívku, věnování, heslo, motto, významný datum… dále také logo firmy, oddílu, městský či obecní znak nebo obrázky zvířat, květin apod.                                                                                    Záleží jen na Vaší fantazii a odvaze, kterou s námi můžete realizovat.

V nabídce máme přes 150 druhů užitkového skla, nerezu. Pískujeme i na materiál, který nám dodáte.

VYTVOŘÍME PRO VÁS ORIGINÁLNÍ DÁREK K RŮZNÝM PŘÍLEŽITOSTEM /narozeniny, svatba, výročí čehokoliv, maturita, promoce, Vánoce, sv.Valentýn, pro stupně vítězů apod. …/ , KTERÝ MŮŽETE VĚNOVAT SVÝM BLÍZKÝM NEBO OBCHODNÍM PARTNERŮM. 

Pískujeme na krýgly a sklenice na pivo, limo, vodu, skleničky na víno, sekt, sklo na destiláty, džbány, demižony, plné láhve s vínem nebo tvrdým alkoholem, karafy, vázy, zrcadla, skla na obrazy nebo do hřbitovních lamp a další předměty či nádoby podle potřeby a přání zákazníka.

Naše výrobky jsou převážně ruční práce, tudíž každý kus je originál s láskou dělaný

Stačí si vybrat a objednat a originání dárek máte za chvíli doma.

Váš AD ateliér