K čemu koordinátorku?

K čemu koordinátorku?

K čemu koordinátorku?

Dne 12. 5. 2024

Proč si platit svatební koordinátorku, když její práci lehce zastane svědkyně, maminka, teta, kamarádka…Tito lidé chtějí pro nevěstu a ženicha to nejlepší. Z celého srdce si přejí, aby si novomanželé svůj jedinečný den opravdu užili a tak pro ně udělají první poslední. Často si sednou až v 10 večer, utahaní, unavení a z celého dne si pamatují hlavně nekonečné přebíhání, shánění a stres.

Nebylo by lepší, aby si Vaši nejbližší tento den užili s Vámi v klidu a v pohodě? Vychutnali si romantickou atmosféru a byl pro ně tento den stejně krásný a nezapomenutelný jako pro Vás? Odpověď je jednoduchá, investujte malou část rozpočtu do svatební koordinátorky. Pokud investujete do té správné, určitě se vám o vyplatí. A pokud začnete s plánováním svatby s koordinátorkou hned od začátku, vězte, že se vám investice dokonce i vrátí, někdy i několikanásobně.

Říká se, že plánování průměrné svatby může trvat přibližně 200-300 hodin. Snoubenci jsou často přesvědčeni, že vše zvládnou svépomocí, aniž by si uvědomovali, kolik příprava takové akce stojí času, energie a peněz. Dochází k rozčarování, únavě a často i ke zklamání…

Svatba na klíč je ideálním řešením a pravděpodobně snem skoro každé nevěsty, která přijde do svatební agentury, popíše ji své představy a ta jí zařídí vše doslova od A do Z. Od prstýnků, oznámení, přes harmonogram svatebního dne i příprav až po koordinaci samotného svatebního dne. Agentka sežene všechny dodavatele, s vámi vybere správné místo a sny snoubenců přemění ve skutečnost.

Druhou alternativou je svatební koordinátor, který je na českých svatbách stále běžnější. Snoubenci si zařídí většinu dodavatelů sami a koordinátor jim pomůže doladit detaily, zorganizuje hry a program pro hosty v době focení novomanželů, sestaví harmonogram svatebního dne, díky kterému je jasné, kdo se o co bude v daný čas starat a předejde se tak zbytečnému stresu. Koordinátor pak dohlédne na to, aby svatební den proběhl podle představ snoubenců. Zkoordinuje obřad, skupinové focení a řeší všechny případné problémy. Dodavatelé i svatebčané mají jednu osobu, na kterou se mohou kdykoli obrátit a novomanželé si bez stresu užívají svůj velký den se všemi blízkými…a to je, co si budeme nalhávat, k nezaplacení.