Svatby

Svatby

Svatby

Ať už plánujete tradiční svatbu v kostele, vintage svatbu ve stodole nebo bláznivou v létajícím balóně, rádi vám pomůžeme s přípravami jak obřadu, tak hostiny i celé svatby. Stačí nám naznačit vaše přání a sny a my je zrealizujeme v rámci vašeho rozpočtu. S láskou a péčí pro detail nám vlastní. Svatby jsou pro některé stres, pro nás radost a nádherná výzva.

Svatby

Šárka & Karel

Milujeme nekonvenční svatby. A svatba Šárky a Karla k nim rozhodně patří. Když má nevěsta jasnou a originální představu a nebojí se být svá a k tomu vám dá volnou ruku, tak to nikdy nemůže skončit špatně. Ba naopak. Tato červnová svatba v Honěticích a v indiánském duchu byla pro nás kreativní balzám na duši. Posuďte sami….

Šárka & Karel

Marketa & Marek

Už fotky Markéty a Marka vám napoví, jací jsou hraví a veselí. Takové bylo i společné plánování svatby a samozřejmě celá svatba. Nevěsta si přála obrovskou kytici, kterou ji splnila Marie Bednářová z MB Flowers. I když nám ji Markéta zapomněla před obřadem na pokoji na hotelu, vše jsme zachránili a během pár minut už ji zase držela v ruce a mohli jsme začít. Obřad v Sala Terreně byl kouzelný a nechyběli ani slzy, ani smích. A pak už se to rozpařilo na Octárně až do ranních hodin. Co jiného čekat od tak skvělého páru a jejich bandy. Hodně štěstí M+M. Díky za důvěru….

Marketa & Marek

Nikol & Petr

Luxusní květina PROTEA byla inspirací pro svatbu Nikoly a Petra. Nevěsta jako architektka měla jasnou představu, jak využít prostoru Dvůr Honětice a podílela se na přípravách výzdoby od začátku až do dopolední sobotní instalace ( i když ze střešního okýnka, kde se konaly přípravy nevěsty ) Odvážná kombinace betonu, dřeva a křišťálových lustrů ve finále spolu krásně ladila. A proto už 8 let opakuji, nebojte se být jiní a dovolte si, aby svatba měla ten váš příběh.

Anička & Ondra

Anička a Ondra byli úžasní pohodáři, kteří přípravu svatby nechali na koordinátorce Blance a dali nám i volnou ruku ve výzdobě obřadu a hostiny v Honěticích. Jejich pohodový přístup nakazil všechny svatebčany a tak si mohli svatbu společně s nimi užít. Přejeme si víc takových svateb a novomanželům spoustu lásky.

Anička & Ondra

Lucie & Adam

Usměvavá zdravotní sestřička Lucka a překvapivě klidný vášnivý víkendový rybář Adam. Takto jsem je postupně poznávala při našich sezeních a plánování….teď vím, že se za úsměvem skrývá mnohem víc a že svatbou naše sezení nekončí. Prostě někdy se to tak stane, že vás klienti pustí dál, nejen proto, že se často stýkáte a strávite s nimi ten nejhezčí den v jejich životě…ale prostě proto, že si sednete jako lidé. Na ranči v Milovicích vládla pohoda a čistá radost z toho, že můžou být všichni spolu. Slunce svítilo, jedlo se, pilo a veselilo. Do toho tým kolem snoubenců se dobře znal, což VŽDYCKY přispěje k atmosféře svatby. Takto krásně začli psát svůj příběh manželé Toufarovi.

Lucie & Adam

Verča & Pavel

Verča také patřila k nevěstám , které vědí, co chtějí. Buchlovský Dvůr, který si vybrali s Pavlem pro svoji svatbu, nabízel spoustu možností. Verča zvolila jednoduchou přírodní eleganci – kombinaci ruskusu a eukalyptu s bílými pivoňkovými růžemi. My jsme už podle přání snoubenců dotvořili svatební místo v pergole na rybníku, relax zónu a rumový koutek se sladkým barem. Svatebčané ze všech koutů ČR si pak jen užívali nádherné prostory, pohodu, úžasnou kapelu a projížďky po rybníku. Prostě láska a pohodička. A o tom by zářijová svatba měla být.

Verča & Pavel

Iveta & Honza

Iveta se s Honzou zná už roky a spolu mají nádhernou dceru Andrejku. Když jste s nimi, cítíte, že jste v přítomnosti něčeho vyjímečného… nekonečného. A nekonečná láska byla tématem jejich svatby – od oznámení až po výzdobu hostiny a svatební fotografie. Úkol zněl jasně – marsala a zlaté doplňky, tak, aby se to hodilo do dřevěného stylu ranče v Kostelanech. Novomanželé byli spokojeni a to je pro nás nejvíc…

Iveta & Honza